אבן קיסר ומגזין *Wallpaper מציגים: Israel Revealed

אבן קיסר ממשיכה את מסורת שיתופי הפעולה עם השמות הבינלאומיים הבולטים בעולם הארכיטקטורה והעיצוב וחוברת ל-*Wallpaper, מגזין העיצוב המוביל בעולם. במסגרת שיתוף הפעולה, גיליון ינואר של המגזין יכלול אינסרט שיוקדש כולו לסצנת לעיצוב והאדריכלות הישראלית, תחת הכותרת Israel Revealed.

מכינים את הסט. צילום: JAN LEHNER עבור wallpaper

מכינים את הסט. צילום: JAN LEHNER עבור Wallpaper

לכבוד הגיליון המיוחד צללו כתבי *Wallpaper לתוך העולם המפתיע והחדשני של העיצוב הישראלי ובחרו את הדמויות והשמות הבולטים בזירת העיצוב והאדריכלות המקומית.

בלב הגיליון הפנימי כתבה מצולמת בהשתתפותם של שש עשרה האדריכלים המובילים בישראל, המשנים ומחדשים את פניה. האדריכלים חולקו לשתי קבוצות שצולמו בשני מבנים שהספיקו בשנותיהם הספורות להפוך לאייקונים ארכיטקטוניים בינלאומיים: האגף החדש של מוזיאון תל אביב ומוזיאון העיצוב בחולון בעיצובו של רון ארד. התוצאה היא מעין "תמונת מחזור" עדכנית של האנשים המשנים ומחדשים את פניה של ישראל.

"הספרייה הלבנה" של האדריכל פיצו קדם, ממשתתפי הפרויקט. צילום: עמית גירון

"הספרייה הלבנה" של האדריכל פיצו קדם, ממשתתפי הפרויקט.
צילום: עמית גירון

הגיליון מקדיש גם כתבה לדור הבא והמבטיח של המעצבים הצעירים בישראל, בה מוצגים המעצבים ובתי העיצוב המקומיים המסקרנים ביותר. אלו נבחרו על-ידי צוות *Wallpaper וחבר שופטים של מעצבים ישראלים בעלי קריירה בינלאומית משגשגת.

תמר קרוון, נבחרה להשתתף בגליון על סט הצילומים. צילום: JAN LEHNER עבור wallpaper

תמר קרוון, נבחרה להשתתף בגיליון על סט הצילומים.
צילום: JAN LEHNER עבור Wallpaper

עוד בגיליון: כתבה המוקדשת לשבעה מונומנטים ישראליים בולטים, מאנדרטת הנגב ועד מוזיאון עין חרוד לאמנות וכן פרויקט צילום מיוחד ומעורר תיאבון בהשתתפות השף מאיר אדוני. הפרויקט מציג את הפרשנות האישית של אדוני למפגש בין קולינריה ועיצוב, תוך משחק בצבעוניות וטקסטורות. התוצאה היא ארוחה בת חמש מנות שצולחתה על גבי משטחים מהסדרה הטבעית של אבן קיסר, שנחתכו בצורות גיאומטריות שנועדו "לחבר" בין המנות ולייצר זרימה בעיצוב תמונת הארוחה השלמה.

המנות המעוצבות של מאיר אדוני על צורות גאומטריות עשויות משטחי אבן קיסר. צילום: JOHN SHORT

המנות המעוצבות של מאיר אדוני על צורות גאומטריות עשויות משטחי אבן קיסר.
צילום: JOHN SHORT

את ההשקה העולמית של גיליון ינואר נציין באירוע מיוחד של אבן קיסר ומגזין *Wallpaper. לכבוד האירוע, שייערך היום בתל אביב, נקים מחדש את Islands – מיצג של אבן קיסר וסטודיו העיצוב Raw Edges שהוצג לראשונה בשבוע העיצוב של מילאנו: אי מטבח מונומנטלי באורך 18 מטרים עשוי משטחי אבן קיסר שבמרכזו עץ לימון. המיצג נבחר בקיץ האחרון על ידי מגזין Wallpape*r כאחד מהמיצגים הבולטים בשבוע העיצוב במילנו. את סגירת המעגל המשמחת הזאת נחגוג בנוכחות מנכ"ל אבן קיסר יוס שירן וטוני צ'יימברס, העורך הראשי של *Wallpaper. לחיי העיצוב הישראלי!
מוזמנים להמשיך ולעקוב אחר שיתוף הפעולה המרתק הזה בפייסבוק, ביוטיוב ובאינסטגרם שלנו.

מאחורי הקלעים. צילום: JAN LEHNER עבור wallpaper

מאחורי הקלעים. צילום: JAN LEHNER עבור Wallpaper

 

תגובות