צ’או מילנו

Islandsשיתוף פעולה בין אבן קיסר וסטודיו העיצוב עטור הפרסים Raw Edges – כבש את שבוע העיצוב במילנו

Raw Edges

Raw Edges

Islands הציג בדרך יצירתית נקודת מבט יוצאת דופן על עיצוב חללים מסורתיים, זאת על ידי שימוש במשטח העבודה כמוטיב מהותי בעיצוב וכאלמנט המקשר בין הפריטים השונים בחלל. המעצבים יעל מר ושי אלקלעי יצרו איים מינימליסטיים למראה, על טהרת משטחי אבן קיסר, ובמהלך חדשני הטמיעו בגומות שנחצבו במשטח חפצים אישיים, ארונות ומכשירים חשמליים שאנו מורגלים לראות מונחים על המשטח או מסביבו. סידור החלל באופן זה מבטא תפיסה חדשנית בעיצוב סביבת המגורים, המשלבת בין מענה על צרכים פונקציונליים לביטוי אישי.

 המיצג עצמו נחלק לכמה אזורים: בחלל המרכזי הוצב אי מטבח באורך 18 מ', לאורכו, בגומחות הייעודיות, הוטמעו כלי מטבח ואפילו ערוגות תבלינים ועץ לימון בגודל טבעי. במהלך ימי התצוגה הפך האי למוקד התרחשות אינטראקטיבית, כשצוות של טבחים ובראשם השפית העולה אליס דלקור (Alice Delcourt) הכין לעיני הקהל מנות גורמה משובחות, והדגים הלכה למעשה את חוויית היצירה במטבח. האווירה המחשמלת המשיכה גם במוקדים נוספים במתחם: אי שהוטמע בו אמבט של עץ גילם באמצעים פשוטים לכאורה סביבה של חדר רחצה מפנק, ולצדו הוצב פטפון עתיק שניגן כל העת תקליטי ויניל. נוסף על כך, שולחן פינג-פונג עשוי כולו משטחי אבן קיסר זימן למבקרים רגעים מרעננים של משחק, ובחלל אחר על רקע קירותיו המוזהבים של הארמון הוצב שולחן סעודה ארוך על טהרת משטח הוונילה-נואר (5100) השחור, שיצר מראה דרמטי ומלא עוצמה.

 המיצג, שהוצג כחלק מאירועי ה-Fuori Salone לצד מובילי הטרנדים של עולם העיצוב, זכה להצלחה ולחשיפה תקשורתית נרחבת: מעל ל-7,500 מבקרים, ביניהם אדריכלים, מעצבים, עיתונאים ושוחרי עיצוב מכל העולם, ביקרו בפלאצו קלריצ'י שברובע Brera בעיר ולקחו חלק בהתרחשות מעוררת ההשראה שאכלסה את שטח הארמון העתיק.

המגזין *Wallpaper בחר השנה במיצג Islands כאחד מהמיצגים הבולטים בשבוע העיצוב במילנו, ואף עשה שימוש במשטחי אבן קיסר כרקע לסדרת צילומים של פריטים שיוצגו במסגרת תערוכת Wallpaper* Handmade. התערוכה תיפתח בניו יורק ב-16 במאי, ויוצג בה שיתוף פעולה של אבן קיסר עם המעצב המבטיח Sebastian Herkner.

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges
Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

Raw Edges

 

תגובות